baltic

Bałtyk  zachwyca

zawsze, bo Bałtyk to początek niezapomnianych wakacji.

Szerokie piaszczyste nadbałtyckie plaże zachwycają o każdej porze roku, latem szczególnie, bo ciepły piasek i chłodne morskie fale to połączenie idealne.

Jezierzany to niewielka, spokojna miejscowość rybacka, otoczona lasami, granicząca z pełnym atrakcji Jarosławcem.

Miejsce stworzone dla tych, którzy lubią bywać w centrum wydarzeń i dla tych, którzy potrzebują wyciszenia na łonie natury.

jarosławiec

to niewielki nadmorski kurort, który niegdyś był rybacką wioską. Dziś to miejsce na środkowym wybrzeżu, które od wielu lat słynie z najczystszej wody i pięknej plaży. Deptaki Jarosławca tętnią życiem, a liczne atrakcje z pewnością nie pozwolą na nudę. Boczne dróżki i klimatyczne uliczki prowadzą do serca miejscowości – do skrzyżowania przy którym dumnie stoi 33-metrowa latarnia, której światło jest widoczne z odległości 16 mil. Tuż przy niej znajduje się pomnik rybaka. Codzienną pracę ludzi wypływających na morze, aby zarzucić sieci, można zobaczyć w porcie. Tuż przy brzegu stoją kolorowe, malownicze kutry. Liczne restauracje i bary z ukwieconymi letnimi ogródkami serwują przeróżne smakołyki, z pewnością warto spróbować tych lokalnych specjałów. A jarosławieckie lody naturalne i gofry z bitą śmietaną i owocami nie mają sobie równych.

jezierzany

W Jezierzanach zachwycisz się ogromnym Jeziorem Wicko – możesz spakować wędkę i stołek i spędzić długie godziny wpatrując się w idealnie gładką taflę jeziora. Możesz także skorzystać z oferty pobliskich wypożyczalni sprzętu wodnego i poszaleć na desce windsurfingowej lub wypłynąć w głąb jeziora na kajaku czy rowerze wodnym. A jeśli będziesz uważny i trochę ci się poszczęści możesz poobserwować olbrzymie dzikie gęsi gęgawy, dostojne czaple i kolorowe zimorodki.

BĄDŹMY W KONTAKCIE