Wakacje z dziećmi

 Dzieci  nad morzem

Na mapie miejsc przyjaznych dzieciom umieszczamy nasze cztery domki.

Domki z tarasami, z których można obserwować dzieci biegające po zielonym terenie, z radością skaczące na ogromnej, wbudowanej w ziemię trampolinie, nurkujące w basenie, budujące zamki z piasku, odbywające podniebne loty na huśtawkach lub zjeżdżające na superszybkich rolkowych zjeżdżalniach.

Poznając teren dzieci z pewnością szybko natrafią na kolejne atrakcje piłki do gry, stolik dla małych artystów i drewniany domek, w którym od czasu do czasu ukryte są skarby morza.

CO W ZŁĄ POGODĘ?

A kiedy pogoda nie dopisze, o zgrozo, tego nie zakładamy, ale czasami tak bywa, mamy na to sposób – symulatory. W czasie deszczu dzieci się nie nudzą – zamieniają się w kierowców rajdowych, sprawdzają swoją spostrzegawczość na strike a light – podwójnym refleksomierzu i udają się na dalekie fantastyczne wyprawy w świat wyobraźni za sprawą wirtualnej rzeczywistości i gogli VR. Są też planszówki, książki, kolorowanki i piłkarzyki.

Atrakcje dla dzieci

Wolny czas najmłodszym umilą również ciekawe warsztaty i animacje, podczas których poznają skoczne dziecięce szanty, zrobią kolorowe, kamienne, morskie rybki, oryginalne magnesy na lodówkę z podwodnych skarbów, czy nauczą się tańca syrenek.

Dla aktywnych

Na tych, którzy nie usiedzą w miejscu czeka wiele atrakcji – rowery wodne, kajaki, deski surfingowe, malownicze ścieżki rowerowe, zwiedzanie wybrzeża meleksami, park linowy dla dzieci, aqua park, lunapark, stok narciarski, Muzeum Bursztynu, Galeria Rybacka i oczywiście wycieczki do pobliskich miejscowości – Darłówka, Wicia, Kopania, Ustki.

ZACHODY SŁOŃCA

Wieczorem, po zachodzie słońca – tego nie można przegapić, bo najpiękniejsze zachody słońca są przecież nad morzem – czeka klimatycznie oświetlona strefa summer beach.

A poza tym jest oczywiście morze.

halo MORZE!

BĄDŹMY W KONTAKCIE